Whatsapp

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     BioBellinda Oda Parfümü Soft

   
Ürün Kodu : BL13
Üretici : BioBellinda
Fiyat : 45.00 TL 
Ürün Özellikleri
Marka: BioBellinda Kategori: Ev Yaşam Birim: 500 ml
 KAYIT OL        Detaylar
 
 
Detaylar

Yaşam alanlarının temiz ve bakımlı olması, bazen güzel kokması için yeterli gelmez. Kimi zaman rutubet, kimi zaman mobilyaların kendine has kokusu sizi rahatsız edebilir. Bunun dışında pişen yemeklerin kokusu ya da eşyalara sinen sigara dumanının kokusu da zaman zaman bulunduğunuz ortamın havasını bozabilir. Kaliteli içeriğe sahip, güzel koku veren oda parfümleri kullanarak bu sorunu büyük oranda giderebilirsiniz. BioBellinda Oda Parfümü Soft ile içinize çektiğiniz her nefesle birlikte temizliği ve ferahlığı iliklerinize kadar hissedersiniz.

Yaşam Alanlarınızın Havasını Değiştirin

BioBellinda Oda Parfümü ile yaşadığınız ortamda meydana gelen her türlü kötü kokuyu bertaraf edebilirsiniz. Ortamda bulunan mobilya ya da tekstil ürünlerine uygulayarak rutubet, balık ve sigara kokusu gibi insanı rahatsız eden ve huzursuzluk veren kötü kokulardan kurtulabilir, rahat ve derin bir nefes alabilirsiniz. Soft kokulardan oluşan içeriğiyle oda kokusu, yaşam alanlarınıza kalıcı bir ferahlık verir. Tek kullanımda bile ortamın uzun bir süre güzel kokmasını sağlar.

 

Pratik Kullanım Avantajı

Özel olarak geliştirilmiş püskürtme aparatı ile pratik bir kullanım olanağı sunan BioBellinda Oda Parfümü Soft, kötü kokuları yalnızca maskelemekle kalmaz, aynı zamanda kalıcı olarak da yok eder. Kullanıldığı anda geriye hafif ve ferah bir koku bırakan ürünün püskürtme mekanizmasını, “On ve Sprey” konumu üste gelecek şekilde çevirip kumaş yüzeylere 30 cm mesafeden püskürtebilir ve yaşadığınız ortamın havasını tazeleyebilirsiniz. Aynı zamanda halı, perde ve koltuk gibi kumaş yüzeylerde de kullanıma uygun olan BioBellinda Oda Parfümü Soft ürününe avantajlı kargo fırsatıyla sahip olmak için hemen harekete geçin.

 

 

 

 
 
KAYIT OL
Ad - Soyad
E-Mail
Telefon
İl
İlçe
Mesaj