Whatsapp

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı

   
Ürün Kodu : BL15
Üretici : BioBellinda
Fiyat : 45.00 TL 
Ürün Özellikleri
Marka: BioBellinda Kategori: Ev Yaşam Birim: 500 ml
 KAYIT OL        Detaylar
 
 
Detaylar

Oda kokusu ürünleri, evinize tazelik katmak için kullanacağınız tamamlayıcı ürünlerdendir. BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı kullanıldığı alanda uzun süre kalıcılık sağlar. Yaşam alanınızda hoş kokulu ve doğal oda parfümü etkisini bahar ferahlığı sayesinde yayabilirsiniz. BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı ile evinizi baharın taze esintileri ile buluşturun!

 

Etkileyici Bahar Ferahlığı

BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı ile evinizde eşsiz bir ambiyans yaratabilirsiniz. Baharda açan çiçek kokuları ise sizin ve sevdiklerinizin enerjisini değiştirecek. Ürün aynı zamanda evinizde oluşan kötü kokuları da yok ederek rahat nefes almanızı sağlar.

Etkileyici ferahlığı ile ruh halinizi değiştirir ve en güzel bahar anılarınızı hatırlayabilirsiniz. Ev dekorunuzda ihtiyaç duyduğunuz o son dokunuşu BioBellinda Oda Parfümü ile yaratabilirsiniz. Evinize kişisel bir dokunuş eklemek ve cıvıl cıvıl bir atmosfer yaratmak için ürünü yavaşça püskürtmeniz yeterli. BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı'nı, istediğiniz yüzeylere uygulayarak evinizin her alanında ferahlık sağlayabilirsiniz.

 

Kolay Kullanım, Doğal Ferahlık

Özel olarak geliştirilmiş püskürtme aparatı ile pratik bir kullanım olanağı sunan BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı, sadece inatçı kötü kokuları önlemekle kalmaz, aynı zamanda kalıcı olarak da yok eder. Kullanıldığı anda geriye hafif ve ferah bir koku bırakan ürünün püskürtme mekanizmasını, “On ve Sprey” konumu üste gelecek şekilde çevirip kumaş yüzeylere 30 cm mesafeden püskürtebilir ve yaşadığınız ortamın havasını tazeleyebilirsiniz. Halı, perde ve koltuk gibi kumaş yüzeylerde de kullanıma uygun olan BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı’nı sepetinize ekleyebilir, avantajlı kargo fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

 

 

 
 
KAYIT OL
Ad - Soyad
E-Mail
Telefon
İl
İlçe
Mesaj